İzmir Tente Sistemleri

Türkiye’nin mevsim şartlarında ve özellikle ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde ani hava değişikliklerin olması, tente sistemleri ihtiyaçlarının artmasına neden olmaktadır. Açık ve yarı açık alanlar için İzmir tente sistemleri ile farklı çözümler sunan Blue Mimari, müşteri memnuniyeti için sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Tente sistemleri anlık değişen hava şartlarından etkilenmesi halinde ticari kayıpların ortaya çıkacağı cafe, restoran, mağaza önü gibi alanlar için daha sık tercih edilmektedir. Bu ürünler sadece yağışlı havalardan korunmak için değil, aynı zamanda güneş ışınlarından ürünlerin ve müşterilerin etkilenmemesi için de tüm ticari alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Aşağıda Blue Mimari tarafından sunulan İzmir tente sistemleri hakkında, kısa bilgiler bulabilir, bu ürünlerin özellikleri ve kullanım alanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Blue Mimari İzmir Tente Sistemleri

Körüklü Tente

Akordeon tarzında açılıp kapanmasıyla bilinen ve karpuz tente diye de adlandırılan bu model, genellikle pencereler, küçük dükkânların cam kısımlarında ürünlerin güneşten zarar görmemesi ve açık balkonlarda daha sık kullanılmaktadır.

Tente üzerine, firma logo ve isminin basılması suretiyle de imal edilen bu ürünler, klasik Avrupa tarzı kullanım alanlarına sahip olup, özellikle çapraz yağışlarda balkonların su almasının da önüne geçilmektedir. Kullanım amacı korunmaya yönelik olurken, bazı tatil beldelerindeki otellerde, dekoratif anlamda da pencere üstlerinde kullanılmaktadır.

Kasetli Tente

Kullanım alanı oldukça geniş olan kasetli tente sistemleri, küçük lokantalar, market önleri, restoranlar gibi, farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Pratik ve uygun tente fiyatları gibi etkenlerin yanı sıra fonksiyonel özellikler sunması da, kasetli tente tercih nedenleri arasındadır.

Manuel bir kullanıma sahip olan kasetli tente modelleri, mevcut olan kolun çevrilmesiyle birlikte açılmakta ve toplanabilmektedir. Pratik kullanım açısından oldukça ideal ürünler arasındaki bu model, anlık kullanımlarınız için büyük kolaylıklar sunmaktadır. Günümüzde neredeyse her dükkânın giriş kısmında, kasetli tentelere rastlamak mümkündür.

Mafsallı Tente

Kasetli tenteler ile aynı mekanizmaya sahip olan mafsallı tenteler, sabit alanlarda tek taraflı kullanılabileceği gibi, duvar vb. herhangi bir yerden bağımsız olarak da açık alanda çift taraflı olarak kullanılabilmektedir. Tekerlekleri sayesinde istediğiniz yere rahatlıkla taşıyıp kullanma imkânı sunan ürün, manuel ve otomatik seçenekleriyle kullanılabilmektedir. Otomatik tipleri, yağışlı havalarda sensör aracılığıyla yağışı algılar ve otomatik olarak açılabilir bir üründür. Otomatik tiplerde zaten belirli bir açılım ile sınırlandırılan ürünün manuel tipleri, daha uzun ömürlü kullanım için sonuna kadar açılmamalıdır.

Tente Fiyatları

Farklı boyut ve renk seçenekleriyle satılan tente fiyatları için, kullanılan kaliteli malzeme, boyut, otomatik ve manuel seçeneklerde dışında etkileyici fazla bir faktör yoktur. Renk seçeneklerinin, fiyatlara etkisi yok denecek kadar azdır.

Tente fiyatları kullanılan ürünün niteliklerine göre, oldukça farklı olacağı için düşünülen tentenin hangi özelliklerde istenildiğini bilmeden net bir fiyat vermek söz konusu değildir. İzmir tente fiyatları hakkında bilgi almak için, almak istediğiniz ürün hakkında istişare yapmak ve daha net bir fiyat almak adına Blue Mimari yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required